Kategorie: Wszystkie | inne | kolekcja | nowości
RSS
czwartek, 22 czerwca 2017
Katy, wersja z sercem.

Kolejna wersja czekolad Katy, wyróżnia ją znaczek: biało- czerwone serce z napisem "Wyprodukowano w Polsce" Poprzednie Katy też produkowano w Polsce. Na kostkach jest wzór jak na czekoladach Terravity. Taka "nowość" dla tych co zbierają opakowania. I nadal papier! Świetnie. Gotowe do recyklingu.

Mam bakaliową czyli czekolada mleczna z kawałkami prażonych orzeszków arachidowych i rodzynków.

Katy

wtorek, 20 czerwca 2017
Piotr i Paweł - Holland.

Wcześniejsza wersja Czekolad z serii Europa to kartoniki z okienkiem i czekolady z dodatkami posypanymi na wierzchu. Taka moda.

Od Pana Małżonka dostałam Holland czyli mleczną czekoladę posypaną kawałkami migdałów i suszonych malin. Wyprodukowano w Polsce.Nie wiadomo gdzie. Nie umiem rozpoznać po kostkach.

Piotr i paweł

niedziela, 18 czerwca 2017
Swiss.

Czekolada nadziewana o smaku wiśniowo - waniliowym pochodzi z serii Tesco Finest. Wyprodukowana w Szwajcarii, bez nazwy producenta.

Tesco

sobota, 17 czerwca 2017
Piotr i Paweł w kartoniku pionowym.

Seria czekolad w pionowych kartonikach bez okienka pochodzi z Ukrainy. Zaopatrzyłam się w gorzką z pomarańczą - ze skórką pomarańczową. Nazwa Espana. W tej serii jest też Belgium - gorzka.

Piotr i Paweł

piątek, 16 czerwca 2017
Choco Time - Star Wars.

Kartonik z motywem ze Star Wars zawierał 10 mlecznych batoników ułożonych w plastikowych przegródkach i owiniętych foliowymi owijkami. Produkcja Choco Time z Grecji.

 Chocotime

hocotime

Chocotime

Inne opakowania Choco Time w mojej kolekcji i na stronie firmowej.

czwartek, 15 czerwca 2017
Batoniki Luximo.

Małe batoniki zawinięte są w folię aluminiową i zapakowane w kartonik przypominający kształtem tabliczkę czekolady. Kartonik zawiera 200g słodyczy. Kupiłam batoniki z nadzieniem o smaku miętowym. można też nabyć batoniki orzechowa i białe z nadzieniem cappucino. Produkcja ZWC Millano.

Luximo

środa, 14 czerwca 2017
Choc n Joy.

Choc'n Joy przyniosłam z Netto. Chyba już mam takie opakowania, ale ślinka mi pociekła na widok czekolady z całymi orzechami i migdałami, którą było widać w okienku kartonika. Oprócz mlecznej z całymi orzechami laskowymi i mlecznej z całymi migdałami była też biała z orzechami. Na razie została w sklepie.

Choc Choc

wtorek, 13 czerwca 2017
Wedel z chrupkami.

Krótka seria czekolad z chrupkami i kawałkami owoców w opakowaniu według tego samego wzoru co wszystkie inne. Wśród nich biała czekolada z cząstkami mango i chrupkami ryżowo - pszenno - kukurydzianymi. Chrupki jak to chrupki zgrzytają, suszone kawałki owoców mają wyraźny smak i zapach.

Wedel 

Producent Lotte Wedel sp. z o.o.

poniedziałek, 12 czerwca 2017
Kinder Chocolate polskie dzieci 2017.

Poprzednio pisałam o kinderkach w 2013

W tym roku, tak jak poprzednio, wybrano sześcioro dzieci: trzy dziewczynki i trzech chłopców jako twarze Kinder Chocolate. Kupiłam kartonik z Natalią z 4 batonikami. W sprzedaży są pudełka z 4, 8 i 12 batonikami.

Kinder

Natalii towarzyszą Franek, Julia, Laura, Staś i Szymon. Na razie pozostały w sklepie.

Produkcja: Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.

niedziela, 11 czerwca 2017
Magnetic.

Klasyczna seria Magnetic z Biedronki. Mleczna z kawałkami orzechów laskowych. Produkcja Trumpf Mauxion Chocolates sp. z o.o. dawna Inda ze Skoczowa.

Magnetic Zielone tło często jest łączone z czekoladą orzechową.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 75
| < Czerwiec 2017 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Tagi