Kategorie: Wszystkie | inne | kolekcja | nowości
RSS
sobota, 17 września 2016
Deliss *****.

Nowe opakowanie dla czekolady Deliss z marketu Dino. Czekolada wyprodukowana została przez ZWC Millano dla hurtowni Pol- Food Sp. z o.o. Krotoszyn. Pięć gwiazdek w tytule pochodzi z opakowania.

środa, 14 września 2016
Amelia w papierze i plastiku.

Pan Małżonek zdobył dla mnie dwa opakowania po czekoladach Amelia wyprodukowane przez Millano. Tym razem czekolady zjadł sam. Deserową na wyjeździe. Truskawkową w domu. Z powodu upałów musiałam opakowanie z niej odkleić nożem.Na szczęście to plastik.

Amelia deserowa

Najnowsze plastikowe opakowania są bez polecenia Ewy Wachowicz.

Amelia

21:48, jolantaos
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 13 września 2016
Milkizz.

Wawel wymyślił nową czekoladę. Nadziewana białą masą o smaku mleka z tubki. Nazwa Milkizz kojarzy mi się z Milką. Opakowanie ma wzór z najnowszej serii z półkolem.

Wawel

Mam jeszcze jedną  z sercem.

 Wawel milkizz

A to z internetu.

http://www.tabo.pl/tabo/images/middle/47962.jpg 

Tagi: Wawel
22:01, jolantaos
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 11 września 2016
Glanc.

Czekolady Glanc zostały wyprodukowane przez Terravitę dla Golden Investments Sp. z o.o. Firma jest tak tajemnicza, że niczego o niej poza KRS nie znalazłam. Czekolady p.Ryszard dostał w punkcie krwiodawstwa za oddaną krew. Były to gorzka, mleczna, biała i kokosowa. Na stronie internetowej pokazane są opakowania bakaliowej i arachidowej. nie ma natomiast białej i kokosowej, których opakowania otrzymałam.

Glanc kokosowa glanc mleczna

Glanc biała Glanc gorzka

22:06, jolantaos
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 01 września 2016
Heidi - trzecia do letniej serii.

Heidi Delight Energizing Caramel. Trzecia do letniej limitowanej serii. Kupiłam i zjadłam. Dwie cienkie warstwy czekolady, pomiędzy nimi cienka warstwa nadzienia o smaku karmelowym z lekkim dodatkiem soli. Jak na okładce:)

Ogólnie seria udana. Najmniej smakowało mi mango, ale to osobiste odczucie. Każdy lubi co innego. Pan Małżonek pochłaniał miętową, mi najbardziej smakował karmel.

Heidi

Kartonik wędruje do kolekcji. I znowu nie napisano gdzie wyprodukowana. Podano, że w EU, a z tyłu 3 adresy szwajcarski, austriacki i rumuński. Kod kreskowy 594... wskazuje na Rumunię.

Tagi: Heidi
11:14, jolantaos
Link Dodaj komentarz »
środa, 31 sierpnia 2016
Magnetic dwie małe z serii.

Dwie małe 50 g czekolady Magnetic dołączą do kolekcji. Wcześniej zjadłam dwie inne - striaciatellę i kokosową. Wpis z czerwca.

Magnetic 50 Magnetic 50

Teraz mam też czekolady z karmelem i solą morską oraz z crunchem karmelowym. Produkcja Millano.

niedziela, 28 sierpnia 2016
Dwa batoniki Angela.

Batoniki z serii Delicante wyprodukowało Millano dla sklepów POLOmarket. Miały po 42g, podzielone były na 5 kostek. w środku znajdowało się nadzienie karmelowe i ajerkoniakowe.

Angela karmelowa

Angela ajerkoniakowa

Piszę o nich w czasie przeszłym, bo szybko je zjadłam. Warstwa czekolady była gruba, a nadzienie słodkie i dosyć suche. Batonik nie rozpadł się, tylko ładnie odłamał. Czasem warstwa czekolady jest tak cienka, a nadzienie rzadkie, że nie można rozłamać batonika, a jedynie rozgnieść.

batonik

kawałak batonika

czwartek, 25 sierpnia 2016
Delfina P.

Delfina P. to mała czekoladka z Solidarności. Tabliczka wygląda jak kamea, na spodzie z mlecznej czekolady umieszczono profil Delfiny Potockiej z białej czekolady.

Solidarność Chyba ją już kiedyś pokazywałam, ale w poprzednim blogu, który został ukradziony.

21:00, jolantaos
Link Dodaj komentarz »
środa, 24 sierpnia 2016
Milka - nowy wzór opakowania.

Nowe opakowania Milki mają wzór nawiązujący do Alp. W tle fale jak góry. W podobny sposób oznaczone są też inne czekolady, ale występują dwa wzory "gór", inne dla serii stałej, inne dla nowości. Przegląd opakowań na niemieckiej stronie Milki.

Milka

21:36, jolantaos
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 23 sierpnia 2016
WW całkiem DARK.

WW to właściwie zestaw wafelków wielkości połowy czekolady, 47 gram. Mocno gorzka czekolada na wafelkach z nadzieniem śmietankowym. Kosmita na opakowaniu.

Wedel

Wedel w edycji limitowanej, mało rozpowszechniony.

Tagi: Wedel
21:44, jolantaos
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 63
Tagi